fbpx

Valglistene for Tinn-valget 2015 klare

Radio Rjukan2. april 201542min
valglogo2015_0c85

Da fristen løp ut klokka 12 i 30. mars hadde seks partier meldt seg til valg i tinn, og 10 til valg i Telemark Fylkesting.
Disse personene og disse partiene meldt seg til kommunevalget i Tinn. Valglistene skal godkjennes av de respektive valgstyrer i løpet av mai før de er endelig.

I fylkestingsvalget er det de samme seks partiene som stiller i kommunevalget som har kandidater. Det er etter sykehussaken grunn til å tro at partiene som har kandidsater høyt oppe vil få en stemmefordel av det.
Det er 41 som fårt plass i fylkestinget i Telemark.
Sikker på å komme inn på tinget er Høyres Per Lykke med en 4.plass på lista.
Rimelig sikker er også Ap Birger Hovden på en 9. plass.
Sikker bør vi også kunne kalle Ron Bruinvis fra Miljøpartiet De Grønne, som kan klare å få inn sin førstekandidat.
Det er nemlig nr. 1 på den lista han er.
Sandra Yeomans står på 3. plass på Venstres liste og er også rimelig sikker på å komme inn, med normal stemmegiving.
Sikker ved et godt SV-valg er også Una Pasovic fra SV som er på 2. plass.
Steinar Miland vil også komme inn dersom SV gjør et godt valg i Telemark Fylke, og SV har kanskje de kandidatene som lettest kan hjelpes inn på tinget i tillegg til Ron Bruinvis.
Går alt som man kan håpe, har Tinn seks inne på Fylkestinget til høsten. Det lar seg absolutt gjøre, og må være bortimot ny rekord i moderne tid, uten at det er dobbeltsjekket i skrivende stund.
Ønsker du å få inn tinndøler i Telemark, er det ingen vits i å stemme inn FrP, KrF, Rødt eller De Kristne. De Kristne har et par fra Tinn på lista, men er i realiteten sjanseløse på å komme inn.

Arbeiderpartiet:

1. Trond Kjetil Jore                         1962

2. Kathrine Kvåle Haatvedt              1985

3. Birger Hovden                             1950

4. Torunn Aarnes                            1964

5. Jan Olaf Opsahl                          1943

6. Jenny Grønstad                          1993

7. Odd Martin Landstad                   1954

8. Astrid Klonteig                            1955

9. Agnar Nagelsaker                        1971

10. Vigdis Røsshammer                    1945

11. Jan Andersen                              1957

12. Marianne Møller Olufsen              1973

13. Morten Persson Selstad               1991

14. Jeanette Martinsen                      1967

15. Jørn Anderson                             1947

16. Mona Grasdalen                          1970

17. Hossein Dadaash Ghasemi          1963

18. Janita Hvammen                         1993

19. Arild Folkvang                             1950

20. Torild Kristiansen Bye                  1948

21. Øistein Saugerud                         1944

22. Ragnhild Busnes                         1960

23. Frode Solem                               1947

24. Anny Andersen                           1946

25. Tom Mårtensson                         1964

26. May Britt Furø                             1947

27. Oluf Jacobsen                             1935

28. Elisabeth Barhellestøl                  1972

29. Rolf Villy Nymoen                        1940

Høyre:
1. Steinar Bergsland                         1968
2. Runar Espeland                            1970
3. Mimmi-Kristin Skårberg                 1971
4. Per Løitegaard                              1961
5. Marte Røsshammer                      1997
6. Gunnar Odd Hagen                       1955
7. Else Hildegunn Ohren                   1956
8. Per Edvin Ruud                            1942
9. Britt Svartdal                                1966
10. Geir Arild Grumheden                    1950
11. Kristiane Einang Stensland            1995
12. Bent Frode Bystrøm                      1971
13. Grethe Vrålstad Hansen                 1954
14. Olav Gunnar Midtgarden                1968
15. Christine Løkke Jensen                 1967
16. Rubasingam Rubakonesan             1968
17. Lill Iren Berg                                  1983
18. Kjell Thorbjørnsen                          1948
19. Gro Synnøve Bergsland                  1973
20. Odd Funderud                                1947
21. Kari Sigrunn Einang                        1956

Senterpartiet:
1. Bjørn Sverre Sæberg Birkeland    1964
2. Rigmor Severinsen Rabbe            1966
3. Åsne Irene Fossheim                   1968
4. Finn Øystein Heisholt                  1960
5. Flemming Gilhauge                     1965
6. Wenke Haaven                           1962
7.  Ragnar Gunleiksrud                     1955
8. Stine Tveito                                1980
9. Svein Bakka                               1962
10. Ann Kristin Sauro                        1970
11. Ole Eivind Kleiverud                    1967
12. Åsne Constanse Haugen              1996
13. Bjørn Iversen                              1974
14. Karin Nørstebø Meland                1973
15. Nils Erik Hole                              1989
16. Roger Uverud                              1966
17. Finn Ola Kjennevold                    1944
18. Knut Lurås                                  1950
19. Svein Antonsen                           1954

Venstre:
1.  Tor Helge Flato                           1965
2.  Marius Netten Skeie                    1982
3.  Sandra Yeomans                        1993
4.  Jan-Anders Dam-Nielsen             1976
5.  Eivind Tov Ørnes                        1947
6.  Osman Noor                               1983
7.  Ola Nub Kveseth Berge               1971
8.  Aslak Høgetveit                          1962

Sosialistisk Venstreparti:
1. Sanja Pasovic                               1966
2. Jørn Langeland                              1974
3. Berit Grimsrud Syversen                1963
4. Alf Gregersen                                1955
5. Mina Herberg                                 1996
6.Patric Kveldstad Aromin                 1990
7.Helene Kittelsen                             1944
8.Magne Helgesen                            1955
9.  Astrid Songedal                             1960
10. Jan Olav Antonsen                        1965
11. Berit Eide                                      1963
12. Knut Olaus Løberg                         1941
13.Tuva Hope                                     1996
14. Munir Adam Ibrahim Bahr               1982
15. Marianne Skårdal                           1971
16. Palma Marie Sebu                         1948
17. Kjetil Høstrup Djuve                       1973
18. Hilde Rollag                                   1956
19. Elizbieta Kowalska                         1981
20. Ragnar Dybdal                               1948
21. Åse Buberg                                   1966
22. Roberto Nazareno                          1953
23. Ingvild Schultz Dullum                    1996
24. Una Pasovic                                  1996
25. Leif Alberg                                     1956
26. Manca Mokorel                              1984
27. Ann-Christin O. Grumheden            1974
28. Ahmed Ismail Awled                      1983
29. Jane Elisabeth Leidal                     1953
30. Liv Torbjørg Solberg Andersen        1968
31. Steinar Alexander Miland                1949

Miljøpartiet de Grønne:

1. Heather Louise Mason, Atrå

2. Tine Spuur, Atrå

3. Svein Moen, Rjukan

4. Rex Immanuel Messias, Rjukan

5. Anne-Lise Duaas, Atrå

6. Estel Larsen, Tinn Austbygd

7. Ane Guro Moen, Rjukan

8. Chad Stokes, Hovin

9. Nils-Ola Stormoen, Tinn Austbygd

10. Helge Rustand, Hovin

11. Ronald Bob Bruinvis, Hovin

Fristen for å levere inn partilistene utløp tirsdag 31. mars. Innen utgangen av mai blir de endelige listene godkjent av valgstyret.

Telemark Fylkesting:

Da fristen løp ut klokka 12 hadde disse personene og disse partiene meldt seg til fylkestingsvalget i Telemark.
Her er alle listene som stillert til valg i fylkerstingsvalget.

Arbeiderpartiet:
1. Sven Tore Løkslid (1984) Hjartdal
2. Tone Berge Hansen (1968) Porsgrunn
3. Jørund Ruud (1948) Bamble
4. Maja Foss Five (1980) Skien
5. Vidar Stang (1953) Bamble
6. Elisabeth Holien (1996) Bamble
7. Hallgeir Ofte (1981) Seljord
8. Elisabeth Ljosåk (1966) Nome
9. Birger Hovden (1950) Tinn
10. Mette Ofstad (1941) Kragerø
11. Bjørn Rudborg (1964) Skien
12. Torild Jensen (1952) Skien
13. Sigvald Oppebøen Hansen (1950) Nissedal
14. Lise Wiik (1947) Notodden
15. Ole-Henrik Olsen (1983) Porsgrunn
16. Eva Markset Lia (1969) Porsgrunn
17. Hans Sundsvalen (1949) Sauherad
18. Linda Holien (1963) Bamble
19. Jone Blikra (1962) Kragerø
20. Karianne Sydtveit Reiten (1982) Drangedal
21. Aleksander Gjøsæter (1994) Porsgrunn
22. Solveig Nekstad Grave (1976) Kviteseid
23. Roald Stykket (1961) Notodden
24. Hilde Alice Vågslid (1966) Tokke
25. Jon Leiulfsrud (1987) Porsgrunn
26. Kathrine Haatvedt (1985) Tinn
27. Olav Åge Dale (1956) Fyresdal
28. Tone Skau Jonassen (1966) Porsgrunn
29. Børre Rønningen (1949) Vinje
30. Astri Klonteig (1955) Tinn
31. Kristian Hanto (1953) Nome
32. Karin Hagen (1985) Bø
33. Jon Andre Nesland (1987) Drangedal
34. Gunn N. Gundersen (1964) Kragerø
35. Terje Norschau (1954) Porsgrunn
36. Ellen Kløverød (1959) Siljan
37. Tahar Haddad (1942) Tokke
38. Inge Margit Stordal Støa (1993) Notodden
39. Audun Dølen (1970) Hjartdal
40. Jorunn Tisjø (1973) Kragerø
41. Hans Martin Gullhaug (1947) Porsgrunn
42. Einfrid Halvorsen (1937) Skien
43. Bjarne Bakken (1951) Notodden
44. Ingrid Felli Sandåker (1958) Nissedal
45. Arne Storhaug (1950) Bø
46. Inger Wenche Kåsene (1953) Drangedal
47. Christin Lindberg Skansen (1965) Fyresdal

Høyre:
1. Gunn Marit Helgesen (1958) Porsgrunn
2. Edvard Mæland (1957) Seljord
3. Kathrine Sætre Evensen (1969) Skien
4. Per Lykke (1958) Tinn
5. Daniel Kittilsen Henriksen( 1996) Skien
6. Veslemøy Wåle (1990) Notodden
7. Nina Vibeke Five (1970) Skien
8. Frode Lieungh (1945) Bø
9. Mahmoud Farahmand (1979) Porsgrunn
10. Kari Rasmussen (1950) Bamble
11. Kari Fosso (1943) Kragerø
12. Karin Mathisen (1945) Skien
13. Inger Lise Wiersdalen (1941) Porsgrunn
14. Solveig Sundbø Abrahamsen (1963) Seljord
15. Ole Einar Amlie (1969) Skien
16. Jacob Andreas Søreide (1990) Notodden
17. Tina Wilcox (1994) Skien
18. Steinar Bergsland (1968) Tinn
19. Johs Eide (1944) Kragerø
20. Roger Heimdal (1970) Notodden
21. Unni Brekka Kiøsterud (1966) Bamble
22. Jarl-Håvard Borgen (1961) Nome
23. Erik Søndergaard (1945) Sauherad
24. Ellen Ditlefsen (1947) Porsgrunn
25. Magne Wraa (1951) Kviteseid
26. Carl Erik Winther Larsen (1951) Nissedal
27. Bjørn Arne Lindskog (1951) Vinje
28. Marius Roheim Johnsen (1994) Skien
29. Lehne-Kristin Hartmann Rykkelid (1962) Bamble
30. Oda Sofie Johnsen (1994) Porsgrunn
31. Tonje Brokke (1972) Notodden
32. Helene Røsholt (1987) Skien
33. Mimmi Skårberg (1971) Tinn
34. Tor Eivind Line (1977) Skien

Senterpartiet:
1. Terje Riis-Johansen (1968) Skien
2. Beate Marie Dahl Eide (1981) Seljord
3. Olav Urbø (1965) Tokke
4. Åslaug Sem-Jacobsen (1971) Notodden
5. Malin Aarhus Olsen (1996) Seljord
6. Heidi Therese Herum (1979) Bamble
7. Knut Jarle Sørdalen (1970) Kragerø
8. Anne-Nora Oma Dahle (1968) Nissedal
9. Jan Thorsen (1962) Nome
10. Kjell Abraham Sølverød (1957) Siljan
11. Anne Kristine Grøtting (1963) Porsgrunn
12. Svein H. Bakka (1962) Tinn
13. Arne Ettestad (1954) Drangedal
14. Anne Grete Evju (1963) Sauherad
15. Torunn Hovde Kaasa (1956) Hjartdal
16. Tone Edland (1970) Vinje
17. Borgar Torbjørn Kaasa (1955) Bø
18. Halvor Dahle (1995) Nissedal
19. Torstein Tveito (1952) Kviteseid
20. Kari-Anne Nordbø (1970) Nissedal
21. Bibbi Tveito (1955) Vinje
22. Kjell Sverre Thoresen (1962) Fyresdal
23. Trond Ballestad (1962) Skien
24. Elin Nordbø (1960) Siljan
25. Torunn Brukåsa Kleiva (1971) Nome
26. Ken Henry Skeie (1963) Hjartdal
27. Guro Blessum Libjå (1968) Fyresdal
28. Cecilie Brask Findal (1993) Skien
29. Tore Buer (1951) Porsgrunn
30. Aslak Ofte (1956) Vinje
31. Ole Arthur Austad (1954) Siljan
32. Birgit Johanne Kovajord Olsnes (1975) Tokke
33. Kjetil Nyhus (1973) Sauherad
34. Rigmor Severinsen Rabbe (1966) Tinn
35. Rønnaug Woxen Thoen (1978) Bø
36. May Britt Bjaaland Festervoll (1954) Fyresdal
37. Kjetil Hølje Fjalestad (1962) Nissedal
38. Svein Tore Jønnevald Dale (1971) Skien
39. Monica Sanden Tveitan (1981) Drangedal
40. Rita Eckbo (1955) Bø
41. Nils Jul Lindheim (1955) Kragerø

Sosialistisk Venstreparti:
1. Ådne Tobias Salomonsen Naper (1984) Skien
2. Una Pasovic (1996) Tinn
3. Jan-Petter Gurholt (1971) Siljan
4. Sarah Hjelmseth Iversen (1981) Kragerø
5. Steinar Miland (1949) Tinn
6. Vigdis Olafsen (1952) Bø
7. Miguel Utreras (1966) Sauherad
8. Mari-Anne Sannes (1955) Nome
9. Martin Nenseth (1994) Skien
10. Mari Eline Sandhaug (1984) Kragerø
11. Sigbjørn Molvik (1950) Skien
12. Berit Hersir Lund (1953) Notodden
13. Arne Vinje (1951) Vinje
14. Gro Lorentzen (1952) Porsgrunn
15. Per Atle Einan (1962) Bø
16. Lina Skippervold-Hansen (1979) Nome
17. Leif Arild Sanden (1956) Nissedal
18. Sanja Pasovic (1966) Tinn
19. Rolf Jørn Karlsen (1956) Skien
20. Palma Marie Sebu (1948) Tinn
21. Anne Evjen (1953) Siljan
22. Magne Tveit (1948) Sauherad
23. Åse Hamre (1946) Drangedal
24. Merete Valstad (1956) Kragerø
25. Brynjard Rolandsen (1978) Skien
26. Gunn Vågsæther (1946) Porsgrunn
27. Anne Haugen Wagn (1952) Notodden
28. Gunnar Sanden (1946) Nome
29. Irene Kalleberg (1958) Siljan
30. Marit Nagel Rønningen (1958) Skien

Venstre:
1. Olav Kasland (1961) Bø
2. Lars Solbakken (1949) Skien
3. Sandra Yeomans (1993) Tinn
4. Torgeir Fossli (1961) Notodden
5. Eli Taugbøl (1974) Kviteseid
6. Margit Elise Karlsen-Rinde (1967) Seljord
7. Geir Arild Tønnessen (1959) Skien
8. Per Solli (1945) Porsgrunn
9. Lailo Merganova (1965) Kragerø
10. Tor Helge Flåto (1965) Tinn
11. Hedvig Johanne Nolifer Nysæter (1993) Skien
12. Knut Dennis Magnus (1946) Bamble
13. Cathrine Gundersen (1989) Skien
14. Arnt Olav Brødsjø (1964) Drangedal
15. Inger Johanne Lunde (1972) Nome
16. Børge Skårdal (1951) Vinje
17. Åge Frisak (1957) Porsgrunn
18. Kenneth Berg (1979) Skien
19. Kristin Ødegård Vestgarden (1960) Bø
20. Atle Rui (1965) Skien
21. Kristin Høiseth Giæver (1977) Porsgrunn
22. Gustav Søvde (1951) Skien
23. Gunnbjørg Fisketjøn (1968) Notodden
24. Signy Gjærum (1946) Skien
25. Ola Vea Gustavsen (1956) Sauherad
26. Hanne Slåttun (1983) Skien
27. Truls Bjørn Ekeberg (1945) Notodden
28. Albert Islam Poliku (1980) Skien
29. Terese Kolberg Seynaeve (1974) Bamble
30. Tore Anton Angeltveit-Svanes (1961) Skien
31. Kristin Clemmensen (1960) Porsgrunn
32. Heine Århus (1959) Sauherad
33. Nora Fjeldkåsa (1995) Skien
34. Morten Vinnstad (1979) Porsgrunn
35. Vidar Oterkiil (1968) Porsgrunn
36. Tor Arne Mælen (1978) Kviteseid
37. Sidsel Devik (1945) Skien
38. Ole Christoffer Røste (1974) Sauherad
39. Lene Kaalsaas (1971) Porsgrunn
40. Trine Jørgensen Dahll (1960) Kragerø
41. Stian Tangen (1973) Bamble
42. Jennie Nicola Johnsen (1977) Skien
43. Evy Beate Tveter (1975) Bø
44. Per Ragnar Møkleby (1974) Skien
45. Siren Johanne Johnsen (1946) Porsgrunn
46. Solfrid Rui Slettebakken (1950) Kragerø
47. Kjell Stundal (1945) Bø

Fremskrittspartiet:

1. Knut Morten Johansen (1964) Skien

2. Gry Anette Rekanes Amundsen (1973) Nome

3. Harald Kinck (1964) Bø

4. Stine Margrethe Olsen (1989) Skien

5. Erling Dahl (1960) Bamble

6. Mats Eirik Pettersen (1990) Bamble

7. Andrei B, Skårdal (1992) Kragerø

8. Nils Bjørnflaten (1942) Notodden

9. Mogens Iversen (1972) Seljord

10. Vibeke-Emilie Abrahamsen (1984) Bamble

11. Svein Martin Bergene (1982) Sauherad

12. Jon Pieter Flølo (1958) Bamble

13. Merete Lia (1989) Porsgrunn

14. Karianne Hansen (1966) Skien

15. Karin G. Bleikelia (1947) Bamble

16. Hans Christian Kåsa (1973) Drangedal

17. Halvor Lognvik (1944) Vinje

18. Frank E. Lien (1954) Nissedal

19. Lars Lindskog (1962) Skien

20. Tarjei Skræi (1965) Seljord

21. Stein Olav Aasland (1946) Skien

22. Knut Kjellberg (1964) Nome

23. May Rita Flamsgård (1963) Nome

24. Anja Ehmke (1967) Bamble

25. Bård Hoksrud (1973) Bamble

Kristelig Folkeparti:

1. Hans Edvard Askjer (1962) Skien

2. Knut Duesund (1950) Notodden

3. Bjørg Inger Flatland (1963) Hjartdal

4. Ellen Oddrun Smenes (1988) Kviteseid

5. Tord Samdal (1956) Porsgrunn

6. Kjellaug Westbye Abrahamsen (1966) Seljord

7. Jostein Gjærum (1961) Bamble

8. Synøve Lund (1972) Skien

9. Ole Dalen (1977) Vinje

10. Ingunn Skalstad (1972) Bø

11. David Tørre Asprusten (1996) Kviteseid

12. Hanne Thürmer (1960) Notodden

13. Per Morten Norborg (1963) Skien

14. Anne Oddny Foldøy (1951) Kviteseid

15. Torgeir Ljosland (1960) Notodden

16. Sigrid Haukvik (1953) Sauherad

17. Alf Rose Sørgaarden (1965) Sauherad

18. Lillian Slettebø Nordal (1987) Kviteseid

19. Alf Jul Jakobsen (1958) Tokke

20. Bodil Dahl (1961) Bø

21. Jørgen Mostad (1945) Drangedal

22. Åse Marie Wenaas (1961) Porsgrunn

23. Bjørn Vidar Bråthen (1956) Kragerø

24. Astrid Eidem Nordal (1952) Nissedal

25. Rolf Harry Tande (1958) Porsgrunn

26. Inger Stokstad (1950) Nissedal

Partiet De Kristne:
1. Ingvar Torvik (1936) Porsgrunn
2. Torstein Nisi (1944) Notodden
3. Kjartan Mogen (1964) Skien
4. Frank N. Jenssen (1950) Siljan
5. Kjell Madsen Kjørholt (1946) Porsgrunn
6. Judith Torvik (1938) Porsgrunn
7. Helge J. Westgaard (1942) Skien
8. Bjørnar Gundersen (1951) Skien
9. Ranveig Annie Edvardsen (1933) Notodden
10. Oddbjørn Wiik Vatnar (1965) Bø
11. Kjell Husby (1939) Tinn
12. Lars Erik Johansen (1958) Nome
13. Wenche B. Jenssen (1950) Siljan
14. Bengt Christensen (1957) Bamble
15. Ingemar Brand (1949) Skien
16. Elling Tørnes (1953) Drangedal
17. Finn Bjarne Nielsen (1962) Skien
18. Thorstein Grotbæk (1945) Hjartdal
19. Terjei Austenaa (1933) Seljord
20. Liv Singdahlsen (1950) Porsgrunn
21. Gunnar Hvale (1952) Porsgrunn
22. Kjell Karlsen (1945) Notodden
23. Ingjerd Omdal (1947) Siljan
24. Kjell Arne Nysæter (1979) Skien
25. Martin Gundersen (1984) Skien
26. Knut Nomeland (1949) Vinje
27. Lise Madsen Kjørholt (1944) Porsgrunn
28. Karin Jakobsen (1947) Tinn
29. Musta Mustafa (1970) Sauherad
30. Else-Liv Thorsen (1955) Kragerø

Miljøpartiet De Grønne:
1. Ron Bruinvis (1956) Tinn
2. Lena Solli Sal (1981) Bø
3. Jon Ingebretsen (1941) Kviteseid
4. Marlies Besler (1960) Bø
5. Marie Skyer (1993) Skien
6. Lars Berge Haugann (1959) Kviteseid
7. Erik Høines (1970) Porsgrunn
8. Lilja Jônsdottir Kormanski (1971) Porsgrunn
9. Jan Heyerdahl (1962) Sauherad
10. Hilde Forberg Andersen (1975) Porsgrunn
11. Endre Løwe (1971) Porsgrunn
12. Linnea Tviberg Scharning (1988) Bø
13. Nils Kjell Sandvik (1948) Kragerø
14. Mona Nicolaysen (1971) Skien
15. Viggo Gustavsen (1953) Kragerø
16. Sabine Gehring (1977) Porsgrunn
17. Marco Gozzi (1977) Skien
18. Silje Damsgaard Bøyesen (1985) Skien
19. Tone O. Barhellestøl (1975) Skien
20. Trine Hofvind (1963) Sauherad
21. Mari Fallet Mosand (1988) Bø
22. Bjarne Nærum (1965) Porsgrunn
23. Einar Bang (1951) Kragerø
24. Tormod Svartdal (1955) Porsgrunn
25. Ottar Berg (1965) Porsgrunn

Rødt:
1. Ole Roger Dyrkorn (1952) Bamble
2. Charlotte Therkelsen Sætersdal (1981) Kragerø
3. Kari Anne Torsteinson (1952) Notodden
4. Tobias Drevland Lund (1996) Kragerø
5. Ana Taylor Lopez (1953) Bamble
6. Ottar Flatland (1950) Seljord
7. Ragnar Steinstad (1948) Skien
8. Nina Lindvig (1965) Porsgrunn
9. Soubhi Thaher (1959) Skien
10. Birthe Paulsen (1952) Kragerø
11. Sigbjørn Hjelmbrekke (1979) Bø
12. Fredrik Botnen Nordahl (1967) Porsgrunn
13. Morten Halvorsen (1954) Notodden
14. Anne Bjørg Bøckmann (1959) Porsgrunn
15. Rosalind Spangelid (1977) Notodden
16. Hans Ødegård (1955) Bamble
17. Marit Holten (1955) Drangedal
18. Henrik Holm Nilsen (1997) Skien
19. Inger-Lise Olsen (1960) Notodden
20. Ole Andre Enggrav (1950) Kragerø
21. Britt-Janne Hegna (1966) Bø
22. Ragnhild Elisabeth Stensholt (1968) Porsgrunn
23. Nils Sverre Aasbø (1951) Skien
24. Hilde Holland (1955) Notodden
25. Stein Roger Sundberg Bjerkely (1966) Porsgrunn
26. Inger-Lise Sikkeland (1954) Bamble
27. Arne Kristiansen (1945) Kragerø
28. Nasrin Shojay (1968) Bamble
29. Anne Kongsteien (1967) Skien
30. Gudrun Bø (1956) Hjartdal
31. Olav Drevland (1950) Kragerø
32. Farzaneh Behnoud (1960) Bamble
33. Thalie Slåtta Botnen (1997) Porsgrun
34. Mats Erik Mattson (1976) Kragerø
35. Randi Gjerdrum (1950) Sauherad
36. Omar Jabbar Khil (1964) Bamble
37. Kari Tafjord (1948) Kragerø
38. Kristoffer Lia Lerstang (1987) Notodden
39. Ole Johan Hauge (1939) Bamble
40. Morgan Andersen (1971) Kragerø
41. Cecilie Ingebjørg Lerstang (1980) Notodden
42. Said Taeib (1955) Skien
43. Gitte Anett Slåtta (1966) Porsgrunn
44. Margareth Rimmereide (1969) Skien
45. Kenneth Cripplebilly Jørgensen (1972) Porsgrunn
46. Grethe Strandli (1961) Kragerø

Radio Rjukan er lokalradioen for Tinn og Hjartdal kommuner, og har siden 1. september 1987 gitt deg lokale nyheter og lokale innslag fra Rjukan, Tinn og omegn.

Ansvarlig redaktør: Ole Jon Tveito

Radio Rjukan etterlever pressens etiske regler administrert av NPF.
Pressens Faglige Utvalg (PFU) –
Vær Varsomplakaten (VVP).

Radio Rjukan

NO 984 755 961 MVA

Såheimsvegen 30, 3660 Rjukan

Postboks 4, 3661 Rjukan

post@radiorjukan.no

35 08 24 20

Bingotelefon: 35 08 24 24

Redaktør: 93 00 40 93

Radio Rjukan sender på FM.

FM 104,1 – 105,0 – 106,5 – 107,0

Facebook


Copyright © Radio Rjukan AS



Alt materiale er kopirettslig beskyttet og ikke tillatt kopiert uten avtale.



Utviklet av Fairmedia